Головна » 2018 » Листопад » 28 » 27 ЛИСТОПАДА 155 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ О.Ю. КОБИЛЯНСЬКОЇ (1863 – 1942)
15:32
27 ЛИСТОПАДА 155 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ О.Ю. КОБИЛЯНСЬКОЇ (1863 – 1942)

 «ВОЛОДАРКА ЧАРІВНОГО СЛОВА»

    Багата і щедра талантами буковинська земля. Це — надзвичайно мальовничий куточок чарівної природи, працелюбних людей та багатих культурних традицій. Буковина є батьківщиною самобутніх письменників і митців, імена яких відомі по всій Україні і далеко за її межами. 

    Ольга Кобилянська є росинкою того джерельця, яке заклали Є.Гакман, Ю.Федькович та брати Воробкевичі. Вона визрівала і була послана самим Богом для того, щоб продовжувати справи, які залишив Ю.Федькович». 

   З нагоди 155-річчя від дня народження О.Кобилянської, працівниками Заставнівської ЦРБ в приміщенні ВПУ №24 був проведений літературний екскурс «Володарка чарівного слова» та представлено огляд літератури по творчості письменниці.

   І сьогодні Ольга Кобилянська живе у творах українських письменників – В.Сосюри, А.Малишка. Вона живе у наших серцях. Так, у день роковин Ольги Кобилянської хочеться доземно вклонитися пам'яті великої письменниці. Бо дороге, близьке її слово нам, її нащадкам і землякам. «Згадайте предків своїх, щоб історія перед вами не згасла. І золотої нитки не загубіть».

   Фотосвітлини додаються.


 

Переглядів: 49 | Додав: sashadjua
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]