Головна » 2018 » Червень » 4 » ЕКСКУРСІЯ В "ЗАСТАВНІВСЬКІЙ СВІТЛИЦІ"
14:14
ЕКСКУРСІЯ В "ЗАСТАВНІВСЬКІЙ СВІТЛИЦІ"

Екскурсія в дорослій бібліотеці

    Одного разу Альберта Ейнштейна запитали, як ми можемо зробити наших дітей розумнішими. Його відповідь була простою і мудрою. Якщо ви хочете, щоби ваші діти були розумні, сказав він, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоби вони були ще розумнішими, читайте їм ще більше казок. Він розумів цінність читання й уяви.

    Працівники районної бібліотеки сподіваються, що зможуть передати нашим дітям світ, де вони будуть читати, і їм будуть читати, де вони будуть уявляти і розуміти прочитане.

    З настанням літніх канікул учні Заставнівської гімназії разом з класним керівником завітали до книгозбірні, де їх ознайомили з роботою всіх відділів та провели у «Заставнівській світлиці» урок краєзнавства.

     Діти з захопленням слухали про історію нашого краю, його традиції та побут. Їх ознайомили з літературою, яку вони в майбутньому матимуть змогу використати у своєму навчальному процесі, а також з книгами розміщеними на діючих книжкових виставках.

     Всіх, без винятку, зацікавила виставка «Відгомін війни», яка присвячена історії зброї, за допомогою якої народ упродовж століть відстоював свою свободу. ЇЇ доповнюють елементи бойової зброї, яку представники Заставнівської «Волонтерської сотні» привезли з місця бойових дій, та передали до районної бібліотеки.

    Проводячи такі зустрічі нам хочеться донести, що читаючи книгу, людина нібито проживає ще одне життя, адже вона переживає, відчуває те, що відчувають герої книги, намагаються зрозуміти їхні дії, думки і спонукання. Вона немов набирається такого собі уявного життєвого досвіду, який, безсумнівно, в майбутньому їй неодноразово ще знадобиться.

     Читайте – і ставайте більш чуйними. Може, саме читання зробить із людини справжню Людину?

Переглядів: 60 | Додав: sashadjua
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]