Головна » 2018 » Грудень » 11 » SKYPE-конференція в Інтернет-центрі Заставнівської ЦБС
16:50
SKYPE-конференція в Інтернет-центрі Заставнівської ЦБС

ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ "ПРОСВІТА" ім. Т.ШЕВЧЕНКА – 150

   ЧОУНБ ім. М.Івасюка ініціювала проведення skype-конференції з бібліотеками районів з нагоди 150-ї річниці Всеукраїнського товариства «Просвіта»   ім. Т.Шевченка. 

   Голова обласного товариства  Остап Савчук привітав учасників конференції, подякував за плідну працю всім освітянам та наголосив, що в 2019 році Буковина відзначатиме 150-річчя заснування обласної просвітницької організації – «Руської бесіди», яка була заснована в Заставнівському районі в с.Товтри. Тож попереду ще багато роботи, яка повинна бути плідною, цікавою і більш потужною.

   Вела конференцію відповідальний секретар – Марія Пелех, яка запрошувала до діалогу всіх учасників просвітян із Заставни і Кіцманя, Глибоки і Хотина, Сторожинця і Герци, де були присутні бібліотечні працівники, голови районних осередків, журналісти та освітяни.

  Всі ділились своїми здобутками, планами на майбутнє, наголошували на тісній співпраці «Просвіти» з бібліотечними працівниками. Адже саме в бібліотеках відбуваються найрізноманітніші просвітницькі заходи, зустрічі, презентації, засідання за круглим столом, флешмоби, уроки духовності, години щирого спілкування.

  Підсумовуючи діяльність в 2018 році Чернівецька обласна «Просвіта» ініціює оголосити 2019 рік в Чернівецькій області «Роком Буковинської Просвіти».

   Марія Максимівна також зауважила, що «осередком  культури і джерелом знань є сільська бібліотека. Тому потрібно робити все, щоб зберегти в селі книгозбірні». Напередодні Новорічно-Різдвяних свят привітала всіх учасників конференції, побажали миру і здоров’я, та закликала зробити підписку газети «Слово Просвіти» й журналу «Українська ластівка», які надзвичайно цікаві, пізнавальні та вкрай необхідні всім і кожному щирому українцю.

   Фотосвітлини додаються.


Переглядів: 87 | Додав: sashadjua
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]