Головна » Статті » Статті

30 ВЕРЕСНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Книга і бібліотека в наш час, -

які думки-емоції викликає у нас?... І позитивні, і не дуже, - кожен має власну думку, але мабуть нині рідко хто ставить собі таке питання. А даремно. Ми маємо зрозуміти, що бібліотека – це престижно і вигідно, адже на сьогоднішній час книга – це розкіш для пересічного громадянина.

   У культурі людства найпочесніше місце займає книга. Як з копійок складаються грошові знаки, так з крупинок прочитаного складаються знання.

   Історія показує: - як тільки стародавні цивілізації почали спілкуватися з вічністю через слово, вирізьблене на камені чи глині, то вже тоді закарбовувалися найкращі «правила гри»…

   Скажімо, єгипетськими ієрогліфами увічнювалися думки, що спрямовують читача не на злочин убивства, а на збереження роду людського.

   Як батьки вчать своїх дітей уму-розуму, так і письменники «вчителюють»  - об’єднуючи безліч спостережень, закарбовують у художніх образах ту мудрість, яку беруть у своєму часі. А коли врахувати, що найкращі письменники тому й найкращі, що Бог наділив їх своєю іскрою таланту, а також совістю, гуманізмом, потужним інтелектом, то пишуться їхні твори на віки й несуть добро і мудрість у майбутнє.

   Тож хочу побажати всім багато читати, ділитись радістю та множити любов. Адже чим більше любові в світі тим він ставатиме кращим, добрішим і милосерднішим.

                                                                Віталій Поцілуйко

  Державний радник юстиції 3-го класу, почесний працівник

прокуратури України, лауреат загальнонаціонального

конкурсу 2016 року «Українська мова – мова єднання».

                                             

Категорія: Статті | Додав: sashadjua (17.10.2016)
Переглядів: 133
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]