Головна » Статті » БІБЛІОТЕЧНІ НОВИНИ

ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ! (ДО 1 ЧЕРВНЯ)

ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

1 червня – це не лише початок літа. І не тільки перший день довгоочікуваних літніх канікул. Цього дня світ відзначає День захисту дітей, який вважається одним із найдавніших міжнародних свят. У далекому 1949 році Міжнародна жіноча організація прийняла рішення про відзначення у перший день літа Міжнародного дня захисту дітей. Якщо спочатку його святкували в усіх країнах, то сьогодні – в усіх кінцях світу. 

Це свято як дітей, так і дорослих, адже воно покликане хоча б один раз на рік нагадувати всім людям, що дитинство слід охороняти і захищати. Адже діти – це майбутнє кожної держави. На планеті живе близько 2 мільярди дітей різних рас та національностей. Але в усіх дітях планети Земля є спільне: як найуразливіша, найбеззахисніша частина суспільства вони потребують особливого захисту і піклування.

 

З нагоди цього свята Заставнівська районна дитяча бібліотека  під гаслом «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти» зустріла своїх читачів – це 2-Б клас школи гімназії із своїм класним керівником  І.М.Турецькою.

Діти дізналися коли було засноване це свято, а також побачили прапор Міжнародного дня захисту дітей, який виготовила бібліотекар. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки – червона, жовта, синя,біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, - це символ нашого загального дому.

Біля плакату «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай» учні розповідали про свої права і зіграли у «Казкову правову вікторину», де на прикладі своїх улюблених казок  розібрали , які права були порушені щодо їх героїв.

 

Свої побажання іншим дітям учасники  свята почепили на «Дерево побажань» у вигляді різних фруктів.

Бібліотекарі  привітали дітей із закінченням річної праці – науки в рідній школі.  Зичать всім веселих і щасливих канікул. Хай сонечко обдаровує всіх своїм теплом, щоб були здорові, дужі та розумні на потіху батькам та нашій Матері Україні.

Категорія: БІБЛІОТЕЧНІ НОВИНИ | Додав: sashadjua (19.06.2014)
Переглядів: 285
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]