Головна » Статті » БІБЛІОТЕЧНІ НОВИНИ

ВІРА ЗЦІЛИТЬ НАШІ ДУШІ

ВІРА ЗЦІЛИТЬ НАШІ ДУШІ

У районній бібліотеці в «Заставнівській світлиці» - духовне царство! Саме згадкою про відродження духовності, людських сподівань і почуттів тут вирішили поліпшити настрій. Вдалося!

Нова експозиція сповнена радості та добра, особливого піднесення, яке може надати Євангельська тема визволення людини від рабства гріха.

«Віра зцілить наші душі» - це сяючі кольори, повінь радості й гарного настрою. Виставка і справді дарує відвідувачу-глядачу вітальну силу, духовне відродження, енергію та оптимізм. Ці емоції втілені в яскравих і потужних образах, які усміхаються з вишивок. Очі розбігаються і чудуєшся ось цією красою, створеною, без перебільшення, золотими руками справжньої чарівниці-вишивальниці Галини Василівни Бойчук.

З пані Галиною знайома ще з дитячих та шкільних років, а от як з вишивальницею познайомилась на вечорі-зустрічі шкільних друзів у лютому цього року. А все почалось із ось цих маків, волошок, що дуже гарно прикрашали сукню пані Галини. Слово до слова і дізнаюсь, що у вишивці кохається вже давно, що її роботи машинної вишивки прикрашають всю оселю. Оце одружували з чоловіком Михайлом Васильовичем донечку Уляну і простелили вишитий рушник на щастя та долю. З великою любов’ю вишиває і для своєї внучечки.

Галина Василівна щодень у клопотах. Вона – приватний підприємець. Та знаходить вільну часинку і за полотном. І ось уже возвишено являються нам ікони Святих, вишиті на полотні.

Роботи Галини Василівни Бойчук прикрашають і Свято-Кулівецький чоловічий монастир.

Має вона безліч схвальних відгуків, та найбільше визнання, вважає, - оцінка від матері. Ось і спішить завжди з новою вишивкою у рідну домівку, щоб пригорнутись до маминого плеча. Що завтра вишиє Галина Василівна? Мабуть красу своєї землі, яку хоче бачити щасливою, такою, мов кольори її вишивок, у кожній нитці яких розквітає талант і любов. Дай Боже!

Адже відродження віри в кожної людини, передчуття чогось дуже важливого, гостре переживання кожної миті – це особливий стан душі, свідомості.

«А після навідин до світлиці хочеться жити, творити, любити», - схвально стверджують відвідувачі виставки, яка буде діяти в центральній районній бібліотеці до кінця травня. В тім, щоб обійтись без зайвих слів, навідайтесь сюди особисто та переконайтесь самі.

Л.Стасюк, директор Заставнівської ЦБС.

 

Категорія: БІБЛІОТЕЧНІ НОВИНИ | Додав: sashadjua (07.05.2014)
Переглядів: 255
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]