Головна » Статті » КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ

МИСТЕЦТВО СТВОРЕНЕ СВОЇМИ РУКАМИ

МИСТЕЦТВО СТВОРЕНЕ СВОЇМИ РУКАМИ

Кожен регіон нашої України – її невід’ємна, неповторна частина. Сьогодні, в ці важкі дні, ще й ще раз переконуємось в її неподільності, єдності, соборності.

Регіони тісно пов’язані між собою, як один єдиний організм. І водночас кожен із них – неповторний, яскравий, самобутній. У кожного історично сформований діалект, вирізняється національним вбранням,, звичаями, традиціями. Кожен район, кожне село має щось своє, унікальне, неповторне.

У серпні «Заставнівська світлиця» центральної районної бібліотеки презентує роботи з мальовничого селища, що понад Дністром Кострижівки.

Багато творчих робіт зібрали працівники сільської бібліотеки Людмила Байдюк та Людмила Калинюк. Рушники, серветки, доріжки, скатертини, картини, ікони – все це роботи жінок-кострижівчанок.

Про пошукову роботу бібліотекарів свідчать матеріали зібрані в теках: «Історія селища Кострижівка», «Обряди нашого села», «Мистецтво творити своїми руками».

То ж, завітайте на гостину до «Заставнівської світлиці» ЦРБ помилуватися вишивкою-мистецтвом, не переривається ніколи тому, що воно найбільше наближене до людини.

Категорія: КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ | Додав: sashadjua (25.05.2015)
Переглядів: 185
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]