Головна » Статті » КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ

ВИСТАВКА ГОРОШІВСЬКИХ МАЙСТРИНЬ

У Горощівськім краї цвітуть вишиванки.

    Святкова й повсякденна, для дітей і для дорослих, для молодих хлопців і старих людей, кожна зі своїм візерунком, з білої, різнобарвної й  навіть чорної тканини – національне українське вбрання просто неможливо уявити без вишиванки.

     У «Заставнівській світлиці» ЦРБ відкрито виставку майстринь-вишивальниць с.Горошівці, які презентували понад 30 робіт вишитих сорочок, блуз, суконь. Експозиція стала можливою завдяки бібліотечному працівникові села Ніни Петрюк.

   Серед представлених робіт навіть складно виокремити якусь одну. Кожна – вабить самобутністю, у кожній закодовані нарожна мудрість і краса.

  На розсуд відвідувачів представлено також такий вид рукоділля як бісероплетіння. Гердани, намиста, браслети, сережки та чоловічі краватки – їм притаманна неймовірно гармонійна і водночас несподівана кольорова гама, яку з таким смаком підібрали майстрині.

   Дана виставка є гідним продовженням творчої акції – «Моє село – моя святиня», яка діє в «Заставнівській світлиці» районної бібліотеки.

   Девізом даного проекту можна вважати слова українського письменника Григорія Сковорроди «Пізнай свій край, себе, свій рід, свій нарід, свою землю і ти побачиш свій шлях у життя».  

Фотосвітлини:

Категорія: КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ | Додав: sashadjua (30.01.2017)
Переглядів: 156
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]