Головна » Статті » КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ

ВИСТАВКА САМУШИНСЬКИХ ВИШИВАЛЬНИЦЬ У «ЗАСТАВНІВСЬКІЙ СВІТЛИЦІ»

ВИСТАВКА САМУШИНСЬКИХ ВИШИВАЛЬНИЦЬ У «ЗАСТАВНІВСЬКІЙ СВІТЛИЦІ»

   Є на Заставнівщині маленький куточок надзвичайно мальовничої чаруючої краси у всі пори року –  с.Самушин, на жаль, майже зникаючий з лиця землі, як зникають найбільші людські цінності, такі як доброта, людяність, уміння співчувати, допомагати. Тут було і є таке унікальне життя, якого немає і бути не може   у велетенських містах-мегаполісах. А унікальне воно тим,  що село, якому у 2016 року виповнилося 380 років з першої писемної згадки,  у всі часи жило, як одна велика родина.

   Історія свідчить про непростий шлях селян, але разом з тим нашим предкам вдалось зберегти  найцінніше – свої звичаї, золоті перли фольклору,  свій національний одяг.  І не просто звичаї і фольклор,  а високу в них мораль і культуру побуту, які залишились і бережно зберігаються нащадками.

   «Заставнівська світлиця» ЦРБ вже третій рік поспіль продовжує роботу творчої акції «Моє село – моя святиня», метою якої є віднайти цінні перлини народного мистецтва краю,  популяризувати його серед населення  та знайомити з цікавими, талановитими людьми.

   Нині «Заставнівська світлиця» презентує роботи Самушинських вишивальниць. Зав. філіалом-бібліотеки села – Ольшанська Н.І. представила на розсуд відвідувачів вишиті вироби своїх односельчан та своєї родини.

   Пропонуємо Вам переглянути дану виставку із фото-світлин, які подані нижче.


 

Категорія: КРАЄЗНАВЧА СВІТЛИЦЯ | Додав: sashadjua (01.02.2016)
Переглядів: 179
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]