"Влада - друг бібліотеки"

Бібліотека-філіал підтримує тісний зв'язок із сільською радою, школою, громадою села, проводячи разом із ними вечори-зустрічі, свята, години спілкування, засідання клубів.

Окремим штрихом хочеться виділити голову Дорошовецької сільської ради - Вигнана Миколу Васильовича. Це молодий, енергійний, сповнений ідей та задумів керівник. Його найголовнішою метою в житті є перетворення нашого села у село європейського зразка. Щоб мрія стала реальністю, Микола Васильович прикладає багато зусиль, він самоудосконалюється, спілкується зі своїми колегами, бере участь у семінарах, нарадах.

Із його допомогою в 2008 до бібліотеки було підведено газопровід, встановлено конвектори, для цього голова виділив чималі кошти.

2009 в бібліотеці зроблено ремонт двох приміщень. І цього разу не обійшлося без Миколи Васильовича. Він із сільського бюджету виділив кошти.

2011 замінено дерев'яні вікна на пластикові, перекрито Народний Дім, проведено в бібліотеку Інтернет. Микола Васильович виділяє кошти на передплату періодичних видань та придбання цінної літератури, а також є активним читачем бібліотеки. 

Від природи  він - великий художник. Його картини прикрашають стіни Народного Дому, ними милуються багато людей. Чимало ікон прикрашають сільські оселі. Микола Васильович є активним вболівальником футболу, для команди намалював емблему клубу, завжди підтримує її, команда чемпіон області.

Хочеться сказати велике спасибі такому керівнику і низько вклонитися за його турботу, доброту, чуйність, любов.


Зав. бібліотеки-філіалу села Дорошівці - Білоголуб Світлана Іванівна.

Номінований посадовець - Вигнан Микола Васильович.

Номінація: «Лідер бібліотечної підтримки».

Посадовець сільського рівня.

Бібліотека-філіал села Дорошівці.

Чернівецька обл., Заставнівський район, село Дорошівці.