Заставнівська ЦРБ ціною клопіткої праці видала такі цікаві примірники.

  Заставно моя прекрасна, тобі б калиною цвіти: Бібліографічний покажчик, присвячений 420-річчю першої писемної згадки про Заставну.-Заставна, 2009. - 12с.
До бібліографічного покажчика ввійшло 46 книг, присвячених видатній даті в житті нашого міста. Він познайомить із книгами, в яких подано архівні документи дипломатичних установ держав Австріїї та Румунії, літературою з історії минулого та сучасного нашого краю, про знаних і шанованих людей Заставни, путівниками, довідниками, а також художніми творами та збірками поезій, написаних нашими земляками.

  Духовні обріїї рідного краю: Літературно-мистецька Заставнівщина. - Заставна, 2001.-112с.
У довіднику подано відомості про літераторів, художників, композиторів та інших митців, які народилися, відвідали, жили чи тепер проживають у Заставнівському районі й уславили наш край.

  Заставнівщина в іменах: Літературно-мистецька Заставнівщина.-Заставна, 2009.-76с.
Багата і цікава історія Заставнівщини, її культурне життя, здобутки у сфері духовності, що творили і творять люди, славетні імена яких є гордістю нашого краю. Книга є продовденням першої - "Духовні обріїї рідного краю".

  Їх імена - окраса краю: Інформаційний довідник. - Заставна, 2009 р. - 40с.
Мета цієї праці хоча б частково поповнити сторінки історії рідного краю.
Складається довідник із трьох розділів:
"Шана за працю" - сюди ввійшли прізвища людей, яким за трудову звитягу присвоєно звання Героя Соціалістичної праці та нагороджено орденами.
"Мати - Берегин роду" - в ньому подано список матерів, яким присвоєно звання "Мати-героїня".
"Виконуючи інтернаціональний обов'язок" - прізвища земляків, які брали участь у миротворчих операціях на території інших держав, розміщені в третьому розділі.
Довідник розрахований на керівників підприємств і організацій, краєзнавців, вчителів, бібліотечних працівників, а також для всіх тих, хто цікавиться історією краю.

  Найменша перлина соборних земель: методично-бібліографічні матеріали до 70-річчя утворення Чернівецької області. - Заставна, 2010. - 17с.
У рекомендаціях подаються матеріали по проведенню різних форм масових заходів, загальносистемних акцій, популяризації видань з історії, літератури, культури присвячених святкуванню 70-річчя утворення Чернівецької області.
Матеріали доповнені бібліографією, яка може бути використана читачами при підготовці ними рефератів, курсових та дипломних робіт, а також поглибленого вивчення питань, пов’язаних з відповідним періодом історії нашого краю.
Матеріали можуть стати у пригоді бібліотекарям, освітянам та історикам-краєзнавцям.

  Видатні сучасники Заставнівщини: [Біографічний довідник]
Перед вами, шановні читачі, біографічний довідник, який у формі коротких статей подає стисло біографічні дані про наших сучасників, уродженців Заставнівщини, які своєю працею, науковою роботою сприяють розвитку України.
Прізвища згаданих краян у довіднику подаються в алфавітному порядку, в кінці якого розміщений список документальних джерел, використаних у процесі роботи, та іменний покажчик.
Маємо надію, що матеріали довідника посіють у Ваших душах гордість за рідну Заставнівщину, за славних земляків - наших сучасників. довідник розрахований на учнівську і студентську молодь, вчителів шкіл та викладачів навчальних закладів.
Книга стане у пригоді краєзнавцям, працівникам музеїв та бібліотек.

  В незалежній Україні розквітає мій край. [Інформаційно-бібліографічний довідник] / Заставнівщина: хроніка подій за 20 років Незалежності.
Готуючись до 20-ої річниці Дня незалежності України, працівники Заставнівської ЦБС поставили собі за мету видати інформаційно-бібліографічний довідник "В незалежній Україні розквітає мій край", який складається з трьох розділів.
У цьому виданні ви віднайдете хроніку - відгомін різних подій, які відбувались у нашому районі за 20 років Незалежності, цікаву інформацію з літературно-мистецького життя краю.
Ми будемо щиро раді, якщо дані матеріали будуть цікавими і корисними для Вас.

  Місто моєї любові [фотопутівник по м.Заставна]
Про історію говорити просто, тому що кожен сам по собі й усі разом – її учасники.
Фотопутівник, який Ви взяли до рук, приверне увагу до світлин з життя нашого рідного міста Заставна – «містечка за ставками», починаючи з кінця ХІХ століття.
За роками, подіями, іменами – таке неосяжне й таке звитяжне буття Заставни, її жителів та, зрештою, кожного з нас.
Уважне студіювання цього фотопутівника багатьом додасть знань, нагадає призабуте, відкриє обшир нового і додасть гордості за своє рідне місто.
Шлях відкритий і кличе нас пройти ним.

  Ржавинцям – 570. [інформаційно-бібліографічний покажчик].
Покажчик познайомить вас з книгами з історії минулого та сучасного нашого краю, про знаних і шанованих людей села, путівники, довідники а також художні твори написані ржавинчанами.
Книги в покажчику розташовані за такими розділами: «з історії села», «селом своїм пишаємось»,  «по сторінках газет». Всі книги анотовані і в кожному розділі подані в алфавітній послідовності.
Інформаційно-бібліографічний покажчик розрахований на вчителів, студентів, краєзнавців, бібліотечних працівників та всіх тих, хто цікавиться минулим та сучасним села Ржавинці.

  Миттєвості нашого життя. [робота любительських клубів при Заставнівській ЦРБ]
…Якщо немаєш розумного сусіда – веди бесіду з книгою. Так кажуть у народі.
Саме з цією метою й створені читацькі, любительські об’єднання – клуби за інтересами при Заставнівській ЦРБ.
Ця збірка розповідає про два такі клуби, котрі успішно діють не перший рік в Заставнівській ЦРБ, а саме «Ровесник» і клуб «Золотий Вік».
В книзі є фотографії зустрічей, описи, історія клубів. Буде цікава всім небайдужим.