Осінь щедрим затишком увійшла до Заставнівської центральної районної бібліотеки, так сонячно і так щиро зустрічає всіх відвідувачів.

Та особливий настрій тут панує тому, що працівник РДА – начальник відділу культури Заставнівської РДА Василь Васильович Барабащук активно сприяє розвитку бібліотечної мережі району.

Завдяки його наполегливості в 2008 році повністю перекрито дах в ЦРБ (на загальну суму понад 450 тис. грн.), яка розташована в центрі міста в архітектурній будівлі і є окрасою нашого містечка. Тоді ж зроблено капітальний ремонт бібліотек сіл Вікно, Яблунівка, Задубрівка.

Надзвичайна акція пройшла в 2010 – отримання книг з Парламентської бібліотеки України, Державної бібліотеки для дітей, Державної бібліотеки для юнацтва – була підтримана Василем Барабащуком і його однодумцями. Результат – придбано 6 тисяч примірників нових видань різної тематики для бібліотек району.

Багатий хорошими подіями 2011. Нині бібліотеки-філіали сіл Веренчанка, Кадубівці, Дорошівці, Шубранець стали переможцями ІІ туру «Бібліомосту», наш керівник в котре продемонстрував розуміння ролі бібліотек. Завдяки його сприянню зроблено євроремонт, забезпечено теплопостачання, завезено сучасні меблі, підключено дані бібліотеки до мережі Інтернет.

Постійно піклується про виділення коштів на придбання періодичних видань бібліотекам району.

Але це ще не все – Василь Васильович співак, композитор, постійно бере участь у проведені масових заходів в районній бібліотеці, є активним читачем.

Нехай сили неба бережуть його долю!


Стасюк Леся Миколаївна - директор Заставнівської ЦБС

Барабащук Василь Васильович - номінований посадовець

Номінація: «Лідер бібліотечної підтримки»

Посадовець районного рівня

Заставнівська центральна районна бібліотека

Місто Заставна