Головна » 2016 » Вересень » 28 » ЯРМАРОК БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ
15:43
ЯРМАРОК БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ

27 вересня нинішнього року працівники Заставнівської ЦБС взяли активну участь в ході проведення обласного ярмарку бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді», яку організували ЧОУНБ ім. М.Івасюка та обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

Для широкого загалу громадськості обласного центру, делегації з міст Києва, Житомира, колег з усіх районів Чернівецької області, ми презентували роботу за темою «Організація дозвілля користувачів бібліотек Заставнівської ЦБС», де стисло проінформували про зростання ролі дозвіллєвої функції бібліотек, які успішно використовують такі форми роботи як: родинні свята, літературні шоу, зустрічі та презентації з митцями краю, он-лайн конференції, віртуальні мандрівки, засідання клубів за інтересами, зустрічі за круглим столом, уроки духовності, вечори пам’яті, літературно-музичні композиції, обговорення, тощо. Представили також і друковану продукцію наших книгозбірень, фотоальбоми любительських об’єднань, вишивки наших працівників, доробки зі Світлиці, ну і звичайно ярмаркували заставнівськими смаколиками – голубцями та бабою із печі. Кошти, вилучені від ярмарку (а це 1752 грн.), підуть на лікування пораненим бійцям - учасникам АТО.

За активну участь в обласному ярмарку Заставнівська ЦБС отримала Диплом в номінації «Краща презентація бібліотечної послуги». Нині втішаємось перемогою.

Світлини із ярмарку подаються нижче:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 53 | Додав: sashadjua
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]