Головна » 2013 » Грудень » 24 » ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ ІЗ ГАЛИНОЮ ТАРАСЮК (СКАЙП-СПІЛКУВАННЯ)
10:10
ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ ІЗ ГАЛИНОЮ ТАРАСЮК (СКАЙП-СПІЛКУВАННЯ)
КОРОЛЕВА УКРАЇНСЬКОЇ ПРОЗИ
 
Нехай живе закон життя простий,
Не з милості і не з пересердя,
А з висоти людської – з доброти
До цього світу бути милосердним
Г.Тарасюк 
Серед найяскравіших зразків сучасної української літератури творчий доробок Галини Тарасюк займає визначне місце. Вже після появи першої збірки віршів поетесу прийняли у члени Спілки письменників України, а Олесь Гончар назвав її ім’я серед найталановитіших українських поетів молодої генерації.
 
Народилась пані Галина Тимофіївна на Вінничині, та доля розпорядилась так, що у 1968 році привела її на Буковину. Цей чарівний край одразу зачарував поетесу своїми традиціями, культурою, щирими і талановитими людьми. «Без Буковини я б не знала України у всій її духовній розмаїтості, не осягнула б української історії у всьому її трагізмі і огромі. Без Буковини не було б мене як письменниці», - зізнається Галина Тимофіївна.
 
Буковинський край щиро прийняв молоду журналістку, надихнув її на літературну творчість. І сьогодні важко уявити собі літературу Буковини без імені Галини Тарасюк. Доля подарувала поетесі все, про що вона просила у вірші «Молитва»:
 
Пошли мені, доле,
Дні погожі і тихі ночі,
Любов беззавітну і вірних друзів,
Хату веселу і роботу до серця,
Дай мені радість солодку
Дітей народити
І написати для них колискову.
 
У Чернівцях Галина Тарасюк здобула диплом українського філолога, стала популярним журналістом, публіцистом, громадською діячкою.
 
А ще… А ще Галина Тимофіївна відома на Заставнівщині і як кореспондент районної газети «Прапор перемоги», адже у 1969-1971роках вона працювала у районній редакції.
 
Її досі пам’ятають, поважають й шанують на Заставнівщині. 
 
Саме тому, 20 грудня 2013 року працівники Заставнівської ЦРБ спільно з учителями-філологами Заставнівської Гімназії Загарією Р.П. та Пітик М.М., а також із учнями Заставнівської Гімназії, та істориком-краєзнавцем Кушніром Ю.А. провели цікаву скайп-конференцію в стінах Інтернет-центру нашої бібліотеки разом із Г.Т.Тарасюк.
 
На початку нашого спілкування бібліотекарі коротенько ознайомили з біографією Галини Тимофіївни, провели огляд творів Галини Тарасюк, котрі були представлені на книжковій виставці «Їх імена – окраса краю», потім передали вітання від Заставнівчан, які й досі її пам’ятають й поважають, і звичайно – запросили до слова саму авторку Г.Т.Тарасюк.
 
Галина Тимофіївна поділилась своїми планами-задумами, розповіла про свою роботу, щиро дякувала за таку хорошу зустріч.
 
Всі почули, що сьогодні життя письменниці цікаве, динамічне та романтичне. Галина Тимофіївна живе у  Києві, бере активну участь у літературному і громадському житті столиці, а ще… А ще, Галина Тимофіївна пообіцяла в 2014 році весною завітати з гостиною на Заставнівщину.
 
Що ж, будемо чекати!
 
А нині, напередодні Нового року та Різдва Христового, щиро вітаємо Галину Тимофіївну Тарасюк з Новорічно-Різдвяними святами.
 
Бажаємо міцного-міцного здоров’я від чистих джерел, щастя – від Господа Бога, поваги й шани – від хороших, приємних серцю людей, потужного творчого натхнення, нових великих здобутків з-під золотого пера та всього-всього самого найкращого!!!
 
З повагою, за дорученням колективу бібліотечних працівників 
Заставнівського району – директор ЦБС Л.Стасюк
 
Фотографії із зустрічі доступні в наших фотоальбомах сайту 
 
Також ми проводили відеозйомку нашого спілкування, пропонуємо вам переглянути 40-хвилинний відео-запис нашої зустрічі
 


Переглядів: 1056 | Додав: sashadjua
Всього коментарів: 3
0
3 rbiblioteka   [Матеріал]
Шановні колеги! Дякую за запрошення переглянути скайп-спілкування з Галиною Тарасюк. Це чудово, що ви не пориваєте зв'язків зі своїми земляками. Бажаю подальших успіхів в освоєнні новітніх технологій та вітаю Вас, пані директор, і весь колектив з Новим роком та різдвяними святами! Хай Вам щастить! З повагою директор Василівської ЦБС Валентина Усова.

0
2 Галина Тарасюк   [Матеріал]
Дуже дякую за таку чудову, дуже теплу, щиру зустріч, дорогі мої земляки-заставнівці! Дякую працівникам бібліотеки, її прекрасному, креативному директору Лесі Миколаївні Стасюк, дорогим вчителям Мариночці Пітик та пані Р.П. Загарії, яку прекрасно памятаю з років нашої юності, Юрію Кушніру, який нагадав мені ще двох подруг - працівників Будинку культури - Сільву і Галю, дякую за його лицарські талановиті ліричні вірші. Спасибі за побажання щирі, за увагу до моєї творчості, за тих золотих діток - школяриків-семикласників, які прийшли на зустріч і так уважно й чемно слухали. Дай Боже, щоб у їхніх сердечках щось доброго зосталося від нашої розмови. Низько кланяюсь усім. І шлю до Бога найщиріші віншування і найщедріші побажання усім Вам, дорогі мої, Вашим родинам і всій моїй рідній Заставні - з грядущим Новим Роком і Різдвом Христовим! З вдячністю і любов"ю - Галина Тарасюк

0
1 galina63   [Матеріал]
Вітаємо з першим скайп спілкуванням. Дуже гарна, щира зустріч пройшла з Галину Тимофіївну Тарасюк. Цікаво було перегляди відео цього заходу.
Шановні колеги, Ви молодці!
Кам'янець-Подільська міська бібліотека-філія №8 для дітей
вітає всіх колег з усіма зимовими святами. Бажаємо Вам всіх благ і виконання бажань!
http://knigagalina.jimdo.com/

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]